• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19

طراحی امضا

طراحی امضا از دیگر خدمات شرکت تبلیغاتی طرح گندم می باشد، اگر به تازگی وارد بازار کار شده باشید و یا در شرایطی قرار گرفته اید که مجبور به امضای اسنادی هستید، ما به شما در زمینه طراحی امضای خود یاری می دهیم. از جمله خدمات دیگر ما ساخت امضا با اسم فارسی ، امضا با اسم ، امضای هنری و طراحی امضا با اسم می باشند.  همانطور که می دانید یکی از مهمترین نکته هایی که در طراحی امضا باید در نظر گرفت، غیر قابل جعل بودن آن می باشد.

پیشنهاد می شود از سایر خدمات طراحی گرافیک، عکاسی دیدن فرمایید : 
طراحی کاتالوگ / طراحی لیبل طراحی لوگو طراحی جعبه / عکاسی صنعتی و تبلیغاتی / فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی

امنیت و زیبایی امضای شما، تلفیق علم و هنر ما

شاید زمانی شما مجبور به امضای سند و یا مدرکی باشید. طبق قانون اساسی در مورد امضا به غیر از مسائل زیبایی شناختی به مسائل امنیتی نیز باید توجه زیادی کرد، قانون مدنی در مورد امضا مقرر می‌دارد:

ماده 1301- امضایی كه در روی نوشته یا سندی باشد بر ضرر امضا كننده دلیل است .

ماده 1302- هرگاه در ذیل یا حاشیه یا ظهور سندی كه در دست ابراز كننده بوده مندرجاتی باشد كه حكایت از بی اعتباری یا از اعتبار افتادن تمام یا قسمتی از مفاد سند نماید مندرجات مزبوره معتبر محسوب است اگر چه تاریخ و امضا نداشته و یا بوسیله خط كشیدن و یا نحو دیگر باطل شده باشد.

ماده 1303- در صورتیكه بطلان مندرجات مذكوره در ماده قبل ممضی به امضا طرف
بوده و یا طرف بطلان آنرا قبول كند و یا آنكه بطلان آن در محكمه ثابت شود مندرجات مزبوره بلااثر خواهد بود .


ماده 1304-  هرگاه امضای تعهدی در خود تعهد نامه نشده و در نوشته علیحده شده باشد آن تعهد نامه بر علیه امضا كننده دلیل است در صورتیكه در نوشته مصرح باشد كه به كدام تعهد یا معامله مربوط است .

 

ماده 1309- در مقابل سند رسمی یا سندی كه اعتبار آن در محكمه محرز شده دعوی كه مخالف با مفاد یا مندرجات آن باشد به شهادت اثبات نمی گردد.

همین مسئله باعث می شود متوجه اهمیت طراحی امضای خود بشوید، در بازار کار پر رقابت امروزی یکی از ارکان رسیدن به موفقیت درگیر نشدن با مسائل حقوقی و افراد کاهبردار می باشد، بنابراین ما برای شما شرایطی ایجاد کرده ایم که با صرف زمان و هزینه بسیار اندک  بتوانید طراحی امضای خود را انجام داده و با آسایش خاطر اسناد و مدارک خود را امضا کرده و از دیده شدن امضای خود توسط افراد ناباب هراسی نداشته باشید.

طراحان شرکت تبلیغاتی طرح گندم با در نظر گرفتن نکات اصلی و مهم در طراحی امضا مانند زاویه های شکست خطوط امضای شما، مقدار فشاری که شما در قسمت های مختلف امضای خود بر کاغذ یا خود نویس وارد می کنید و همچنین کلیه مسائل زیبایی شناختی، به شما یک امضا با امنیت و زیبایی بی نظیر هدیه می دهد. اکثر نمونه امضا های درج شده از طریق هنرمندان در سایت های مختف لاتین و فارسی جمع آوری شده است. همچنین طراحی انواع دیگر امضا مانند امضای هنری و یا امضای لاتین ، ساخت امضا با اسم فارسی ، طراحی امضا با اسم ، امضا با اسم جزو خدمات ارائه شده توسط گروه طرح گندم می باشد.

کارشناسان ما آماده ارائه خدمات رایگان مشاوره در تمام ساعت اداری به شما عزیزان هستند.

با ما تماس بگیرید:


امضا را می توان اعتبار یا شخصیت فرد بیان کرد. همان گونه که یک آگهی جذاب توجه مخاطبین خود را جذب می کند،  یک امضا زیبا و جذاب می تواند تاثیر مثبتی بر روی 
مخاطب بگذارد. با یک طراحی امضا حتی می توانید احترام و اعتبار خود را معین کنید.

افراد بسیار زیادی هستند که دوست دارند دست خط و امضا خوبی داشته باشند. شرکت طرح گندم با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده برای آماده طراحی امضا می باشند. امضا یک هویت منحصر بفرد می باشد که باید خاص باشد تا بتواند جایگاه و شخصیت فرد را مشخص نمایید.

برای افراد فارسی زبان می توان طراحی امضای فارسی را پیشنهاد داد. با ترکیب حروف و با استفاده از نستعلیق می توان طراحی امضای هنری را خلق کرد. طراحی امضا با اسم و فامیل هم می تواند برای معرفی نیز مفید باشد.

امضا زیبا می تواند تاثیر مثبتی بر روی مخاطبین بگذارد. به عنوان مثال شما یک کارت تبریک را در نظر بگیرید که می خواهید آن را به افراد خاص خود هدیه کنید. امضای زیبا و شکیل می تواند برای کارت هدیه و شخصیت شما اعتماد و اعتبار سازی کند.

برای طراحی امضا می توانید از نام، فامیل، لقب و دیگر اشکال بر حسب سلیقه تان استفاده کنید. برخی از افراد به راحتی می توانند شخصیت شما را از روی امضا  بررسی کنند. بدین صورت که زمانی که قلم یا خودکار خود را بر روی کاغذ می گذارید و شروع به کشیدن می کنید، هویت پنهان شما پدیدار می شود. با امضا طراحی شده می توان ویژگی های روحی و روانی، فیزیکی خود را نشان دهید.

برای طراحی امضا می توان از روش های مختلفی استفاده نمود. در روش اول می توانید اولین حروف نامتان را بزرگتر یا با طرحی ویژه طراحی کنید و ما بقی حروف نامتان را به صورت خوشنویسی یا ساده در ادامه بنویسید. برخی ها دوست دارند اولین حرف از اسمشان به همراه نام فامیل را در طراحی امضا به کار ببرند.

می توانید با شکستن حروف یک امضا خاص داشته باشید. حتی می توانید به شکل جیب اسم فامیلتان را از آخر به اول بنویسید و حروف ها را به یکدیگر بچسبانید. شما می توانید در طراحی امضا نیز از ترکیب حروف فارسی و انگلیسی استفاده نمایید.

سالنامه و سررسید 98
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا
طراحی-امضا-نمونه-سه
طراحی-امضا-نمونه-شش
طراحی-امضا-نمونه-دو
طراحی-امضا-نمونه-پنج
طراحی-امضا-نمونه-یک
طراحی-امضا-نمونه-چهار
آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد