• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19
ثبت شرکت

ثبت شرکت

ثبت شرکت با قیمت مناسب از مزیت های رقابتی شرکت طرح گندم می باشد. کارشناس های با تجربه و متخصص دانش حقوقی و مالیاتی آماده خدمات کلیه امور ثبتی می باشد. فرآیند ثبت برای افراد کم تجربه ممکن است کمی دشوار و پیچیده باشد یا به دلیل کمبود وقت و مشغله های کاری توان رسیدگی به امور ثبتی را نداشته باشند. ثبت شرکت فوری در یک هفته کاری از دیگر  مزیت رقابتی شرکت طرح گندم می باشد.

با کارشناسان با تجربه تماس بگیرید و مراحل ثبت شرکت را به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

ثبت شرکت با مسؤلیت محدود

شرکت با مسؤلیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد، فقط تا میزان سرمایه خود شرکت مسؤول قروض و تعهدات شرکت است.(ماده 94 قانون تجارت) از این تعریف چنین بر می آید که شرکا در شرکت با مسؤلیت محدود تاجر نیستند و مسؤلیت آنها محدود به سرمایه ای است که در شرکت گذاشته اند و اشخاص برای فرار از مسؤلیت محدود و عدم اجرای تعهدات خود، شرکت با مسؤلیت محدود تشکیل می دهند، تا اگر زیانی حاصل گردد متوجه طلب کاران گردد.

Image

ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان به شرکت های گفته می شود که بر اساس دانش بومی و کمک گرفتن از  متخصصین بومی محصولی را با ایده ای خلاقانه ارائه دهد که می تواند شرکت تعاونی یا مؤسسه خصوصی باشد. شرکت های دانش بنیان می توانند از طریق فروش محصولات یا خدمات حداقل درآمدی برای کوتاه مدت بدست آورد.

با توجه به آیین نامه و قوانین مؤسسات و شرکت های دانش بنیان که متقاضی ثبت شرکت هستند باید شرایط(حداقل در آمد از فروش فناوری(محصول یا خدمات)، نیروی انسانی و سابقه بیمه کارکنان) را در آیین نامه احراز نمایند.

ثبت شرکت تعاونی

شرکت تعاونی شرکتی است از اشخاص حقیقی یا حقوقی که منظور رفع نیازمندی های مشترک و بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی اعضا از طریق خود یاری و کمک متقابل و همکاری آنان، موافق اصولی که در این قانون مصرح است تشکیل می شود.

اعضا شرکت تعونی ممکن است اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند. حداقل اعضا هفت نفر است و مسؤلیت اعضا محدود به میزان سهمی است که از سرمایه شرکت خریداری یا تعهد نموده است.

ثبت شرکت تعاونی

ثبت انواع صورت جلسات

تغییر نام شرکت

نقل و انتقال سهام شرکت

افزایش و کاهش سرمایه شرکت

تبدیل شرکت

تغییر آدرس شرکت

انحلال شرکت

تغییر موضوع شرکت

تغییرات شرکت

ثبت شرکت در مناطق آزاد

ثبت شرکت در اروند
ثبت شرکت در ماکو
ثبت شرکت در انزلی
ثبت شرت در ارس
ثبت شرکت در کیش
ثبت شرکت در قشم
آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد