• 29 50 72 88 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

طراحی لوگو ، آرم نشان

طراحی لوگو یا آرم نشان اگر به گونه ای طراحی شود که مخاطبان در هنگام مشاهده بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و در خاطرشان ثبت گردد، بعد از مدتی بخاطر این خوشایندی که در ذهن فرد ایجاد شده اگر وارد فروشگاهی شود و از میان انتخاب هایی که دارد لوگوی شما را بر روی کالای مورد نیازش ببیند، بی شک محصول شما را انتخاب خواهد کرد. چنانچه تجارت شما به گونه ای است که با کشور های متفاوتی در ارتباط هستید، طراحی لوگو بهتر است با بینش عمیق تری صورت گیرد که این امر لازمه ی تیمی حرفه ای و مجرب می باشد که بتواند با دید وسیع تری شرکای کاری و مشتریان خارج از کشور شما را نیز در برگیرد و به گونه ای طراحی لوگو شما را انجام دهد که افراد خارج از کشور هم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. این مجموعه باور دارد طراحی لوگو ، هویت بصری سازمان شماست و باید شایستگی لازم را برای معرفی برند شما داشته باشد.یکی از ایده های خلاقانه ای که می توان در طراحی لوگو بکار برد این است که بروشور تبلیغاتی سه لتی شما را به گونه ای خط تا زد که در هنگام بسته شدن ، نمای لوگوی شما ظاهر شود که یکی از جذاب ترین روش هایی است که لوگوی شما را در ذهن افراد ماندگار میکند و تبلیغات خوبی برای تجارت شما می باشد.
طراحی لوگو
طراحی لوگو یکی از اساسی ترین رکن های معرفی سازمان شما می باشد. اگر لوگوی شما تکراری باشد و یا از لوگوهای آماده استفاده کنید، در آینده دچار مشکل خواهید شد. حساس بودن این مطلب همراهی تیم متخصصی که هم با قوانین آشنا هستند و هم سرشار از ایده هایی خلاقانه می باشند را ضروری می سازد. طراحی لوگو علاوه بر ایده هایی که دارید می بایست به شکلی فرم بگیرد که قابل استفاده و متناسب با چاپ بر روی سربرگ، ست اداری، مهر و یا حتی بیلبرد باشد.
 از جمله عواملی که می بایست قید گردد این است که طراحی لوگو باید از ارزش ها و چارچوب های کشور اسلامی حمایت کند و نباید به گونه ای طراحی شود که این چارچوب ها را زیر پا گذارد. مجموعه ی طرح گندم با تیمی خلاق و مجرب طراحی لوگوی شما را به گونه ای فرم می دهد که بدون هیچ مشکلی بتوانید آن را ثبت کنید. از سوی دیگر طراحی لوگوی شما، می بایست متناسب با خدمات و یا محصول تولید شده ی صنف کاری شما باشد. حتی شما می توانید در کنار لوگوی خود نام برند تجاری خود را بگذارید که این نیز کمکی برای معرفی و تبلیغ نام سازمانی یا شرکتی شما می باشد.

طراحی لوگو

طراحی لوگو امروزه تبدیل به صنعتی شده که میلیونها نفر در جهان به آن مشغولند، اما در ایران به صورت علمی انجام نمی شود، اگر طراحی لوگو طبق اصول و قواعد آن انجام شود، حتی ممکن است منجر به موفقیت آن کسب و کار شود، به عنوان مثال به مطلبی در مورد نماد اپل اشاره می کنم، طراحی لوگوی اصلی اپل توسط استیو جابز و رون وین انجام شده بود.
 طرح اولیه ایزاک نیوتن را نشان می‌داد درحالی که زیر یک درخت سیب نشسته ‌است . استیو جابز و رون وین با طرح این طراحی می خواستند به مهمترین مسئله که در کمپانی خود به ان اهمیت می داند و انجام آن را جزء لاینفک کار خود می دانستند، یعنی تفکر ، اشاره کنند. هرچند این طرح خیلی زود، با طرح مشهور سیب رنگین کمان که یک گاز از کنار آن گرفته شده تعویض شد . این یکی از طرح هایی بود که راب یانوف به جابز پیشنهاد داده بود. به مرور، نماد اپل تک رنگ شد، بدون اینکه رنگ خاصی برای آن به کار رود، متخصصان طراح بر این عقیده هستند که اگر طرح لوگوی اپل به سیب گاز زده تغییر داده نمیشد، شاید کمپانی اپل به این میزان از شهرت و موفقیت نمی رسید.
در اینجا به چند تکنیک جهت طراحی لوگو اشاره می کنیم:
یک جلوه بصری ساده و تلفیقی طراحی کنید:
استفاده از این روش در طراحی لوگو یک روش بسیار هوشمندانه می باشد که طراحان حرفه ای لوگو، سالهاست از آن استفاده کرده و  طرح های موفقی پدید آورده اند. در این نوع طراحی لوگو ، طراح با هوشمندی زیاد یک طرح گرافیکی ساده که کاملا مرتبط با موضوع طراحی باشد انتخاب میکند و آنرا با طرح مرتبط دیگری که هردو به موضوع مربوط باشند و از نظر ظاهری نیز شباهت داشته باشند تلفیق می کند، به صورتی که طرح دچار پیچیدگی نشده و سادگی خود را حفظ کند و همزمان بیننده را به سمت هر دو طرح اولیه بکشاند، از نظر روانشناسی انسانها از بازی های کوچک ذهنی که به سادگی برایشان قابل حل باشد لذت می برند، بیننده با دیدن چنین طرحی به آن دقت کرده و وارد بازی هوشمندانه شما می شود، ذکاوت طراح را تحسین کرده و طرح شما در ذهنش ماندگار می شود.
استفاده از پلت رنگی مناسب:
یک از اصول طراحی لوگو که همواره باید در نظر گرفته شود، استفاده از پلت رنگی مناسب می باشد. در تمام لحظاتی که چشمان شما باز می باشد و از دنیای اطراف تصویر می گیرید، این رنگها هستند که با شما ارتباط برقرار می کنند، برای درک بهتر اهمیت رنگ های استفاده شده در طراحی لوگو ، سعی کنید دنیا را سیاه و سفید تصور کنید، می بینید که ارتباط برقرار کردن با چنین دنیایی نیاز به تلاش فراوان دارد، در صورتی که شما در میان رقبای خود، زمان کمی برای جلب توجه دارید. بنابراین استفاده از پلت رنگی مناسب در طراحی لوگو نیز امری بسیار مهم می باشد.
به طور کلی تکنیکها و اصول زیادی هستند که در طراحی لوگو می توان از آنها استفاده کرد که برای یادگیری و بکارگیری آنها نیاز به تجربه و دانش فراوان می باشد.
گروه طرح گندم به شما این مژده را می دهد که طراحان متخصص و با تجربه ما با سالها تجربه کاری و همکاری با برندهای معتبر، در امر طراحی لوگو و همچنین کلیه کارهای تبلیغاتی به شما کمک خواهند کرد.

اصول طراحی لوگو حرفه ای

امروزه رعایت اصول طراحی لوگو حرفه ای ، امری اجتناب ناپذیر است. در بازار رقابتی موجود تمامی رقبای تجاری شما علاوه بر رعایت اصول طراحی لوگو  با ایده هایی خلاقانه، نقشی بی نظیر از هویت بصری سازمان خود را در خاطر مخاطبان می سازند. اولین موردی که در اصول طراحی لوگو می بایست مورد توجه قرار گیرد ، سادگی و روان بودن طراحی لوگو می باشد، به گونه ای که مخاطبان به محض دیدن لوگوی شما، در کمتر از یک ثانیه حس آشنایی نسبت به آن پیدا کنند و در ذهنشان به راحتی جای گیرد. چرا که اگر پیچیده باشد در زمان چند اپسیلون ثانیه ای که فرصت ارتباط برقرار کردن با مردم را داریم ، کثیری از افراد از درگیر شدن برای درک آن امتناع می کنند. دومین اصول طراحی لوگو حرفه ای که بسیار باید به آن دقت کرد و مورد بررسی ویژه ای قرار گیرد ، به یاد آوردن آسان و راحت لوگوی مورد نظر توسط ببیننده می باشد. اگر شما این اصل را نادیده بگیرید، طراحی آرم شرکت شما هرچند با ایده های ناب شکل گرفته باشد ولی مادامی که در ذهن مخاطب یادآوری سریعی نداشته باشد  ، کاربرد لازم را ندارد. پس علاوه بر سادگی در طراحی آرم خود می بایست به یاد آوردن لوگوی شما برای اغلب افراد آسان باشد. مرحله ی سوم در طراحی لوگو یکی از بنیادی ترین مراحل می باشد، از این جهت که رعایت کردن تمامی موارد بدون این مورد ، عملا کارایی لوگوی شما را هیچ می کند. در مرحله سوم انعطاف پذیری طراحی لوگو ی شما مد نظر است که در تمامی امور متفاوت کسب و کاری شما مانند طراحی گرافیکی برای ست اداری ، فاو آیکون سایت ، انیمیت ، بیلبوردهای تبلیغاتی ، ساخت مهر ، تابلوهای مختلف و مواردی از این قبیل کاربرد دارد و باید با در نظر گرفتن این ابعاد متمایز، طراحی آرم خود را به گونه ای انجام دهید که فراگیر تمام این موارد باشد.چهارمین اصول طراحی لوگو حرفه ای ، متناسب بودن با فرهنگ و ارزش های کشور عزیزمان می باشد که برای ثبت برند تجاری و لوگوی خود دچار مشکل نشوید. آخرین مرحله از اصول طراحی ، متناسب بودن با خود محصول و یا خدماتی که دارید می باشد، به گونه ای که طراحی آرم شرکت شما بهتر است متناسب با محصول ارائه شده و یا خدماتتان باشد.

طراحی آرم شرکت

 طراحی آرم شرکت باید به گونه ای صورت گیرد که برازنده برند تجاری و سازمانی شما باشد. گویا بودن آرم شرکت یا سازمان از این جهت که متناسب با تولید محصول و خدمات شما باشد، تاثیر بسزایی برای جذب مشتریان می گذارد. طراحی آرم سازمان یا شرکت باید به گونه ای باشد که اصول ثبت برند و لوگوی شما با مشکل مواجه نشود ، چرا که بسیار مشاهده شده کار فرمایان عزیز طراحی آرم شرکت خود را با دیدی سهل انگارانه انجام دادند و متحمل ضررات بسیاری شدند. مشکلاتی نظیر ثبت نشدن برند شما، منعطف نبودن در ابعادی که لوگو مورد استفاده قرار می گیرد مانند سربرگ ، ست ادرای ، تابلو های تبلیغاتی ، بیلبورد ، سایز کوچک آرم در سایت و مواردی دیگر، مشکلاتی را به بار خواهد آورد. از جهتی دیگر اگر طراحی آرم شرکت برای بییندگان جلوه ای چشمگیر و جذاب نداشته باشد و مکث نگاه افراد را در کام خود نکشد ، بالطبع جمعی از افرادی که می توانستند جزو مشتریانتان باشند را از دست می دهید. طراحی آرم شرکت اگر نماد ها ، اشاره ها و یا برداشتی به وجود بیاورند که حاوی مواردی شود که از ارزش های غربی حمایت کند و در تناقض با فرهنگ اسلامی باشد ، مشکلات پیچیده ای در ثبت برند شما به وجود خواهد آمد. طراحی آرم شرکت علاوه بر رعایت اصول می بایست طرحی بی همتا و متمایز نسبت به سایر لوگوهای دیگر داشته باشد و توجه مخاطب را جلب کند. مجموعه طرح گندم با کادری خلاق و مجرب ، طراحی آرم شرکت شما را مطابق با اصول ثبت و استاندارد های طراحی لوگو به همراه خلق ایده هایی ناب و نو، خدمت حضورتان ارائه می کند. طراحی آرم شرکت برای تمامی کسب و کارها و مشاغل امری ضروری است. زیرا که تصویری از هویت سازمان شما و محصولات و یا خدماتی که ارائه می کنید را برای مخاطبان نمایان می سازد. از این رو با این تعاریف، طراحی آرم خود را الزاما می بایست به تیمی خبره و مجرب بسپارید.  

طراحی لوگو حرفه ای

برای طراحی لوگو حرفه ای ابتدا باید دانش کافی به همراه تجربیات را به همراه داشته باشید تا بتوانید طرحی خلاق و با مفهوم داشته باشید. گروه طرح گندم با کادری آموزش دیده و حرفه ای می تواند طرحی نوین در سبک های تلفیقی ، نوشتاری و انتزاعی ارائه دهد.

لوگو حرفه ای باید بتواند مفاهیم پیش تعریف شده خود را به مخاطب ارائه دهد. توجه کنید که طراحی نباید تاثیر منفی بر روی مخاطب بگذارد به این دلیل که ممکن است مفاهیم شغل یا تجارت شما رو کوچک جلوه دهد و مخاطب خود را به سردرگمی یا گمراهی هدایت کند. وقتی در ابتدای طراحی اهداف سازمانی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهید باید بتوانید آن را بدون ضعف به مخاطب ارائه دهید. ممکن است یک طراحی نادرست و اشتباه خسارت های سنگینی به تجارت شما وارد کند پس آسان ازطراحی لوگو گذر نکنید !

لوگو شما را به دیگران معرفی می کند پس سعی کنید به درستی دیده شوید. لوگو این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید عظمت شرکت خود را نمایان کنید. حتی می توانید به جای استفاده از تصاویر و ویدیوهای مربوطه از لوگو به عنوان معرف خود استفاده کنید تا در هزینه ها هم صرفه جویی نمایید.

طراحی لوگوی ارزان قیمت

طراحی لوگوی ارزان قیمت نیز در مجموعه طرح گندم برای شما مجموعه های محترم که تازه تصمیم ورود به عرصه رقابت گرفته اید انجام می شود. تیم طرح گندم تصمیم دارد در راستای جلب رضایت شما عزیزان علاوه بر انجام کلیه کارهای تبلیغاتی برای شما، طراحی لوگوی ارزان قیمت را نیز به مجموعه خدمات خود افزوده و در جهت جلب رضایت شما بکوشد.
تیم طرح گندم در نظر دارد جهت آشنایی شما عزیزان با خدمات خود تخفیفاتی در نظر گرفته که از آن جمله تخفیف بی نظیر در طراحی لوگو می باشد، ما طراحی لوگوی ارزان قیمت شما را به صورت کاملا حرفه ای و بالاترین کیفیت با کمترین هزینه و همچنین تضمین رضایت شما انجام می دهیم. انجام کلیه مراحل طراحی لوگو برای شما به صورت گام به گام با در نظر گرفتن نقطه نظرات و سلایق شما و همچنین توصیه های تخصصی طراحان ما انجا می گیرد، و ما مفتخریم اعلام کنیم که استفاده از طرح های آماده در مجموعه ما به هیچ عنوان صورت نمی پذیرد. متاسفانه امروزه استفاده از طرح ها و لوگوهای آماده در بازار طراحی زیاد شده در صورتیکه یک طراح حرفه ای میداند، یک از اصول طراحی لوگو خاص بودن آن می باشد. در صورتی که چنانچه شما طرحی از اینترنت برداشت کنید و به نظرتان آن طرح از ویژگی های خاصی برخوردار باشد، متعاقبا افراد دیگری نیز با دیدن آن طرح نسبت به برداشت آن اقدام می کنند. همچنین برداشت طرح های آماده از اینترنت این خطر را به همراه دارد که لوگوی انتخابی شما با شغل و پیشه شما همخوانی نداشته و منجر به ناکامی شما گردد. یک طراح لوگو باید بتواند با توجه به سلیقه شما و همچنین فیلد کاریتان، لوگویی با شانس موفقیت بالایی در بازار کار طراحی نماید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت رعایت اصول طراحی لوگو اینجا کلیک کنید.
مشاورین تیم طرح گندم آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند.

تاثیر لوگو بر مخاطبین

با لوگو می توانید روی نظر مخاطب تاثیر مناسبی از بگذارید به این صورت که با رعایت کردن ترکیب و هارمونی رنگ و همچنین با تکنیک های طراحی بتوانید مواردی همچون آرامش و اعتماد مخاطب را بدست آورید.

معنای طراحی لوگو

طراحی لوگو : طراحی لوگو به صورت تایپ و گرافی ، لوگوتایپ ، آرم ، نشان ، علائم تجاری یک مؤسسه همه نشان های گرافیکی می باشد که به صورت علامت یا نوشتار یا ترکیب هر دو طراحی می شود.لوگو به وسلیه شرکت های تجاری ، سازمان یا اشخاص مورد استفاده قرار می گیرند برای رسیدن به اهداف و معرفی خود و برند. لوگو را بیشتر به نشانه می شناسند که چهره ی برند شما می باشد.

طراحی لوگو فارسی

می توان با افتخار گفت ایران پیشینه کهن و قدرتمند در زمینه کار با خط دارد تایپو گرافی هنرمندان کشورمان طی این قرن های گذشته ثابت کرده اند که خط را به خوبی می شناسند و به راحتی می توانند با آنها ارتباط بر قرار کنند.با گسترش و علاقه ای که هنرمندان با تایپوگرافی  دارند موجب شده است که بتوانند طرح های امروز را خلق و  طراحی کنند.

طراحی لوگو فارسی نیز بخشی از طراحی گرافیک می باشد.می توان با استفاده از لوگوتایپ های حروف فارسی به راحتی مفهوم خود را از طریق اشکالی که با حروف فارسی طراحی شده است را به مخاطبین ارائه دهد.

طراحی لوگو رایگان

شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام از جشنوراه های تخفیف مطلع شوید. از عناوین جشواره می توان به طراحی لوگو رایگان اشاره نمود.توجه کنید که در طراحی رایگان لوگو هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد و حتی می توانید از تخفیفات چاپی و دیگر طراحی های رایگان نیز استفاده کنید.

طراحی لوگو با اسم فارسی

می توانید لوگو با اسم فارسی داشته باشید ، با استفاده از این لوگو می توانید طرحی زیبا و متفاوت داشته باشید.حتی می توانید برای سازمان یا برند تجاری و شخصی خود از طراحان مجموعه طرح گندم مشاوره بگیرید و طرحی اختصاصی از لوگوی خود داشته باشید.