• 29 50 72 88 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

طراحی جعبه و بسته بندی

طراحی جعبه و بسته بندی :

بسته بندی محصولات می تواند اهمیت زیادی در زمینه تبلیغات داشته باشد. یک طراحی زیبا و جذاب برای محصول می تواند نسبت به سایر روش ها همچون تبلیغات تلویزیونی و سایر روش های چاپ موثرتر عمل کند.

طراحی جعبه عسل

طراحی جعبه عسل

طراحی جعبه خرما

طراحی جعبه خرما

نمونه طراحی جعبه بیسکویت

طراحی نمونه جعبه بیسکویت

نمونه طراحی جعبه آبمیوه

نمونه طراحی جعبه آبمیوه

طراحی جعبه غذای حیوانات

طراحی جعبه

نمونه طراحی جعبه خشکبار

نمونه طراحی جعبه خشکبار

نمونه طراحی جعبه شیر

نمونه طراحی جعبه شیر

طراحی جعبه دارو

طراحی جعبه دارو

طراحی جعبه بیسکویت

طراحی جعبه بیسکویت

طراحی جعبه بیسکویت

طراحی جعبه بیسکویت

طراحی جعبه کورن فلکس

طراحی جعبه

طراحی جعبه شکلات

طراحی جعبه

انواع خدمات طراحی جعبه و دسته بندی :

طراحی جعبه شیرینی ، طراحی جعبه دستمال کاغذی ، طراحی جعبه کادو ، طراحی جعبه پیتزا ، طراحی جعبه شکلات ، طراحی جعبه محصولات غذایی ، طراحی بسته بندی محصولات غذایی ، طراحی جعبه شیرآلات و ...

جعبه کوچک و ساده

انوع جعبه 

جعبه کوچک و ساده : این جعبه شامل مواردی چون صابون ، برخی دارو ها و پمادها می باشد.برای اینگونه موارد از مقوای 250 الی 300 گرم مقوای کارتنی و پشت کرم بطور معمول استفاده می شود.

کنترل طراحی جعبه

در طراحی هایی که بعد از چاپ ، دایکات ،(برش) دارد ، مثل جعبه دقت کافی را داشته باشید که سند خود را به گونه ای آماده سازید که تیغ های برش ، حداقل 3 میلی متر با هم فاصله داشته باشند و یا این که به گونه ای کار کنید که خط برش دو کار کنار هم ، روی هم قرار گیرد تا به جای دو تییغ برش ، یک تیغ نیاز باشد..چنانچه این کار مقدور گردد از نظر اقتصادی نیز صرفه جویی شده است.در غیر این صورت، حتما فاصله بین دو تیغ را که بایستی حداقل 3 میلی متر باشد ، رعایت کنید.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی اولین و بیرونی ترین لایه ای است که در نگاه بیننده خودنمایی می کند.پوسته ی یک محتوا که در قالب طراحی  بسته بندی انجام می شود می بایست متناسب با محتوای درونی آن باشد. این امر در طراحی و بسته بندی جعبه نیز مشهود است ، زیرا که صاحبان کسب وکار با توجه به تولید محتوا و کالایی که دارد ، جعبه متناسب با آن را خرید می کند. طراحی  بسته بندی جعبه معمولا برای کسب و کار هایی مانند شیرینی فروشی ها ، تولید کننده های دستمال کاغذی ، توزیع کننده ی محصولاتی مانند خرما ، پیتزا فروشی ها ، تولید کننده های کفش ، فروشنده ها وتولید کننده های جعبه کادو و جعبه های فلزی و... مورد استفاده قرار می گیرد که در ادامه به توضیح مختصری از هر کدام خواهیم پرداخت.

 بسته بندی و طراحی جعبه فلزی بازار رقابتی شدیدی دارد، زیرا از تنوع در طرح و ابعاد متفاوتی برخوردار است که کاربرد های فراوانی برای نگهداری از وسایل ریز و درشت افراد دارد.  بسته بندی و طراحی روی جلد جعبه شیرینی یکی از ظریف ترین طراحی  ها می باشد.کیفیت عالی طراحی و بسته بندی جعبه نیز می بایست در خور و متناسب با کیفیت شیرینی دلپذیر شما باشد که برند شما را آن طور که سزاوار آن هستید، معرفی کند. بسته بندی و طراحی جعبه خرما علاوه بر طراحی خلاقانه جلد، فاکتور مهمی مانند چیدمان دارد که می بایست به آن توجه کرد. بازی با رنگ ها و ایده های خلاقانه در طراحی و بسته بندی جعبه پیتزا می تواند تاثیر چشمگیری در فروش شما بگذارد.استفاده از رنگ های قرمز در طراحی و بسته بندی جعبه پیتزا اشتها آور است و تمایل مشتری را به میل کردن پیتزا بیشتر می کند.در طراحی و بسته بندی جعبه کفش نیز علاوه بر مارک مورد نظر می توان خلاقیت هایی به خرج داد و شکل مکعب مستطیل جعبه را به حالتهایی فانتزی و شیک تبدیل کرد.

جعبه های متوسط

جعبه های متوسط :

جعبه هایی چون ، پودر های لباس شویی و در اندازه های شبیه به آن و در این موارد هم از مقوای 230 گرم الی 300 گرم پشت طوسی استفاده می کنند.

جعبه های بزرگ

جعبه های بزرگ :

جعبه های بزرگ : جعبه های اسباب بازی و مواردی از این قبیل را روی مقوا های 300 گرم به بالا و معمولا پشت طوسی چاپ می کنند.

جعبه های خیلی بزرگ

جعبه های خیلی بزرگ : جعبه های جارو برقی ، مانیتور و ... معمولا روی مقوای گلاسه یا پشت طوسی با گرماژ حدود 200 چاپ و روی کارتن های چند لایه لمینت می شود.

اهمیت راه در طراحی جعبه و دسته بندی

طراحی جعبه بندی و دسته بندی

طبیعی است که در راه و بی راه در جعبه ، بخصوص جعبه های بهداشتی ، آرایشی و عطر های گران قیمت که بایستی زیبایی های لازم را داشته باشند بایستی در نظر گرفته شوند.عدم رعایت راه موجب می شود که در جعبه ها به درستی قرار نگرفته و از قسمت وسط باد کند.

طراحی جعبه های عطر

جعبه های عطر : ابعاد و اندازه های این گونه  جعبه چندان بزرگ نیست اما به خاطر نفیس بودن جعبه ، معمولا از گزماژ 300 و شاید در مواردی بالاتر استفاده می شود.در این نوع جعبه ها راه و بی راه مقوا از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که استقامت و زیبایی جعبه اهمیت زیادی دارد

طراحی جعبه دستمال کاغذی

طراحی جعبه دستمال کاغذی :

بسته بندی محصولات نمایانگر کیفیت محصول می باشد و اهمیت زیادی برای تاثیرگذاری مستقیم روی مصرف کننده دارا می باشد.

طراحی جعبه شکلات

طراحی جعبه شکلات :

جعبه های با کیفیت و طراحی زیبا و جذاب با ساختار نرم و سخت و تراکم جرمی متفاوت یکی از شاخصه های برجسته شرکت طرح گندم در زمینه خدمات رسانی به شما دوستان و مخاطبان مجموعه می باشد.

اصول طراحی بسته بندی

اصول طراحی بسته بندی :

اصول طراحی بسته بندی محصولات دارای نکات مهم و اساسی است که باید به آنها توجه کرد:

  • نوع استفاده و کاربرد
  • دوام و استحکام بسته بندی برای محافظت از محصول
  • دارا بودن استاندارد های بسته بندی
  • وجه امتیاز و متمایز جلوه دادن محصول نسبت به سایر محصولات
  • نحوه و نوع چیدمان
  • زمان مورد نیاز برای مونتاژ و بسته بندی
  • تقسیم بندی درون بسته به چند تکه و یا گروهی برای محصولاتی ازین دست
  • اقتصادی بودن آن با توجه به امکانات مشتری

طراحی جعبه رایگان

طراحی جعبه رایگان :

طراحی تخصصی جعبه نیازمند داشتن وسعت اطلاعات  خوب و مناسب در زمینه طراحی و نوع دستگاه چاپ از قیل سرعت ماشین، نوع ورق برای چاپ، گرماژ کاغذ و آنیلوکس و ... دارد.

طراحی جعبه شیرینی

طراحی جعبه شیرینی :

 یکی از دلایلی که ظاهر بسته بندی محصولات و جعبه ها در فروش آن ها دارد ارتباط مستقیم و تاثیر آن در انتخاب مصرف کننده می باشد. طراحی جعبه اهمیت بسیار بالایی در فروش محصولات دارد و یکی از ابزار های تبلیغاتی بشمار می رود.

طراحی جعبه کادو

طراحی جعبه کادو :

جعبه ها انواع و اقسام مختلفی دارند.از جمله : جعبه ای لمینیتی، مقوایی، جعبه های ایندربرد، جعبه های ایفولوت، جعبه های گلاسه، جعبه های پشت طوسی و پشت سفید.

که براساس نوع و نیاز مصرف کننده در جنس و ابعاد و طرح های مختلف عرضه می گردد.

طراحی جعبه پیتزا

طراحی جعبه پیتزا :

 طراحی جعبه های خاص با ساختار خاص شرایط ایده آلی جهت فروش  و عرضه  محصولات به مصرف کننده را دارا می باشد.

طراحی و بسته بندی محصولات غذایی

جعبه های مصرفی در زمینه های گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله زمینه های دارویی، مواد غذایی، محصولات آرایشی بهداشتی و اقلامی از این دست که دارای حساسیت بسیار بالایی از نظر بهداشت بسته بندی می باشد.برخی نمونه جعبه ها که توسط تولید کنندگان جعبه در ایران انجام شده است به عنوان الگوهای خوب برای طراحی و چاپ معرفی گردیده است.

به بخش های دیگر سایت مراجعه کنید و از نمونه کار های طراحی و چاپ لذت ببرید !