• 29 50 72 88 - 021
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ساخت تیزر تبلیغاتی، تولید فیلم تبلیغاتی

از عوامل تاثیر گذار مهم ارتباطی در کسب و کار می توان به ساخت تیزر تبلیغاتی، ساخت تیزر فیلم صنعتی، ساخت  تیزر فیلم تبلیغاتی اشاره کرد.

ساخت یک تیزر تبلیغاتی خوب می تواند تاثیر بسیار زیادی رو اهداف شما بگذارد.از کلیدی ترین راهبرد های  پیشرفت می توان به تیزر تبیلغاتی اشاره نمود.

مدت زمانی که می توان برای تیزر تبلیغاتی در نظر گرفت بین 20 الی 60 ثانیه می توان در نظر گرفت.تیزر تبلیغاتی باید هدف دار  و تاثیر گذار باشد.

عوامل تاثیر گذار ساخت تیزر بر مخاطب

 • خلاقیت در ساخت تیزر تبلیغاتی و همچنین ایده پردازی برای جذب مخاطب
 • کیفیت ارسال پیام در کوتاه ترین زمان به مخاطب
 • استفاده از تجهیزات بروز و حرفه ای
 • استفاده از افراد حرفه ای و با تجربه در ساخت تیزر تبلیغاتی
 • مونتاژ حرفه ای

می توان به این نتیجه رسید که با توجه به اصول و رعایت و استاندارد فیلم سازی می توانید به راحتی به اهداف خود برسید.مجموعه طرح گندم با چندین سال تجربه کاری و همچنین استفاده از تجهیزات حرفه ای در ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت فیلم صنعتی و ساخت فیلم تبلیغاتی خدمت رسانی کند.

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی از دیگر ابزارهای تبلیغاتی می باشد، که بیشترین طرفدار و البته هزینه را برای تولید دارد، اما از جهت تبلیغاتی بسیار موثر بوده و به همین مناسبت است که شرکت ها و کمپانی های بزرگ با صرف هزینه های گزاف اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی خود می کنند. در ساخت تیزر های تبلیغاتی احتیاج به تجربه و علم فراوان می باشد به این دلیل که هیچ کارخانه و کمپانی علاقه به صرف هزینه زیاد، بدون دریافت بازخورد مناسب ندارد، و در دنیای تبلیغات جزو سرمایه گذاری های حساس محسوب می گردد.  اگر در ساخت تیزر تبلیغاتی نکاتی اصلی رعایت شده و همچنین پروژه ساخت آن توسط گروه حرفه ای انجام شود و البته تجهیزات مورد نیاز نیز در دسترس گروه سازنده باشد، می توان امیدوار بود که هزینه انجام شده حتما با سود آن که همان بازخورد مناسب از سمت مشتریان می باشد به کارفرما برگردانده می شود. از آنجایی که تیزر تبلیغاتی جزو موثر ترین ابزار تبلیغات می باشد، حساسیت زیاد راجع به آن جایز است و تولید آن توسط گروه غیر حرفه ای ممکن است حتی نتیجه عکس داشته باشد.
ساخت یک تصویر زیبا از شما در اذهان مردم یک موفقیت محسوب می شود، اما علم تبلیغات می گوید برای داشتن یک کسب و کار موفق و پایدار ، باید از ابزار تبلیغات استفاده کرد و یک تصویر زیبا و از آن مهمتر درخور توجه و بیاد ماندنی ایجاد کرد. به این صورت که برای ساختن یک تیزر تبلیغاتی موفق باید تصویری ایجاد کرد که مخاطبان علاوه بر اینکه مجذوب آن شده، و از نظر زیبایی شناختی آن را تائید می کنند، برایشان تبلیغات درخور توجهی نیز باشد، تا مدتها در ذهنشان نقش بسته و به ماندگاری برند شما بینجامد.
رعایت نکات اصلی در ساخت تیزر تبلیغاتی باعث بالا رفتن شانس موفقیت شما می شود. مهمترین نکته ای که در ساخت تیزر تبیلیغاتی باید رعایت کرد دور نشدن از موضوع اصلی می باشد. به دلایل زیادی در ساخت تیزرهای تبلیغاتی باید از زیاده گویی اجتناب کرد، اولین دلیل، کم بودن حوصله و تحمل مخاطب می باشد، مخاطبین تبلیغات کوتاه را جذاب تر از تبلیغات طولانی می دانند و اگر از موضوع اصلی دور شوید مجبور به توضیحات آنچنانی شده و این در حوصله مخاطب نمیگنجد. دلیل بسیار مهم دیگر هزینه زیاد ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد، به طور میانگین بهترین تیزرهای تبلیغاتی در زمان بین 5 الی 20 ثانیه تولید می شوند. در ساخت تیزر تبلیغاتی نکات بسیار زیاد دیگری نیز باید در نظر گرفته شود، گروه طرح گندم با داشتن کادری مجرب و با سابقه به شما این اطمینان را می دهد تیزر تبلیغاتی شما را با بکار گیری تمام اصول و علوم بازاریابی و همچنین با در نظر گرفتن تمامی موارد هنری و زیبایی شناختی تولید کرده و شما را در بازار پر رقابت تجارت یاری رساند.

ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت تیزر تلویزیونی

ساخت تیزر تبلیغاتی یا ساخت تیزر تلویزیونی جزء فعالیتهای تبلیغاتی بسیار حساس می باشد که نیاز به همکاری و فعالیت تیم تبلیغاتی بسیار حرفه ای دارد. گروه طرح گندم با سابقه فراوان در تمامی امور تبلیغات و همچنین مبحث ساخت تیزر تبلیغاتی ، به شما کمک می کند پروژه های تبلیغاتی پر بازده ای داشته باشید.

در ساخت تیزر تبلیغاتی و یا همان ساخت تیزر تلویزیونی اصول و نکاتی باید رعایت گردد تا محصول نهایی یک تیزر تبیلیغاتی موثر باشد. از نکات حائز اهمیت در ساخت تیزر تبلیغاتی:

 • دور نشدن از موضوع اصلی

برای ساخت تیزر تبلیغاتی و یا همان ساخت تیزر تلویزیونی موفق، قدم ابتدایی تهیه فیلم نامه قوی و موثر می باشد. گرفتن بهترین نتیجه منوط به داشتن فیلم نامه قوی است، و فیلم نامه قوی هم در مورد ساخت تیزر تبلیغتی به فیلم نامه ای اطلاق می شود که به هیچ عنوان به حاشیه نپردازد. زیرا مخاطبان عام ترجیح میدهند ذهن خود را بیش از چند ثانیه درگیر دیدن تیزر تبلیغاتی یا تیزر تلویزیونی نگه ندارند، به همین مناسبت پرهیز از گزافه گویی و شاخ و برگ دادن به فیلم نامه جرو اصول اولیه ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.

 • مخاطب قرار دادن گروه مشتریان خاص

برای ساخت تیزر تبلیغاتی موفق باید گروه مشتریان خاص آن محصول را شناخت، و آنها را مورد خطاب قرار داد. به عنوان مثال اگر محصول شما یک اسباب بازی باشد، داشتن یک تیزر تبلیغاتی کودکانه بازده بیشتری خواهد داشت. برای شناخت گروه مشتریان می توانید با مشاوران تبلیغاتی ما مشورت کنید، گروه طرح گندم خدمات مشاوره رایگان خود را در تمامی ساعات اداری به شما عزیزان ارائه می دهد.

 • پیام را روشن و واضح انتقال دهید

برای جلب توجه ذهن مخاطب باید پیام تبلیغاتی خود را به صورت شفاف و واضح و همچنین گویا به مخاطب انتقال دهید، در تبلیغات اصلی وجود دارد به نام بازی ذهنی کوچک، که اگر از آن استفاده کنید مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد، اما حتما باید این بازی ذهنی به راحتی و در عرض 2-1 ثانیه قابل حل باشد تا مخاطب را خسته نکند، اگر پیام تبلیغاتی، دچار ابهام و یا نا مربوط انتقال پیدا کند، پروژه تبلیغاتی شما به حد نهایت موفقیت نخواهد رسید.

نکات درج شده در بالا مطالبی بود جهت درک اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی، رعایت کردن تمامی اصول ساخت تیزر های تبلیغاتی به کارفرما این امکان را می دهد که سرمایه گذاری قابل وصولی در زمینه تبلیغات انجام دهد. این بدان معناست که اگر ساخت تیزر تبلیغاتی توسط گروهی حرفه ای انجام شود، در پیشرفت محصول تبلیغ شده در بازار پر رقابت تجارت، تاثیر بسیار زیادی دارد.

انواع تیزر تبلیغاتی

برای ساخت تیزر تبلیغاتی ابتدا باید نوع آن مشخص شود که این بستگی به خواست و سلیقه کارفرمای پروژه دارد. ساخت تیزر تبلیغاتی در انواع تیزر تبلیغاتی انیمیشن، تیزر تبلیغاتی متنی و تیزر تبلیغاتی فیلمبرداری می باشند. گروه در نظر گرفته شده برای ساخت تیزر تبلیغاتی به کارفرمای پروژه مشاوره می دهند تا نسبت به وضعیت بازار و جامعه، نوع محصول تبلیغی و گروه مخاطبان تیزر تبلیغاتی، موفق به انتخاب نوع تیزر مورد نظر خود شود. تیزر تبلیغاتی با تیزر تلویزیونی تفاوتی ندارد و هر نوع تیزر تبلیغاتی را می توان در مکانهای مختلف توسط نمایشگر به نمایش گذاشت مانند نمایشگاه ها، بیلبورد های شهری، لابی های ساختمان های تجاری، فروشگاه های بزرگ و ... 

 

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن

ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن همواره جزو کارهای تبلیغاتی بسیار بحث برانگیز بوده، زیرا گروه مخاطبان بسیار گسترده ای دارد. شاید در دهه های گذشته چنین باوری وجود داشت که انیمیشن و کارتون بیشتر مورد توجه کودکان قرار می گیرد، اما با توجه به تحقیقات اخیر، کارشناسان بازار تبلیغات بر این باورند که انیمیشن و کارتون گروه مخاطبان گسترده تری دارد یعنی از کودکان تا افراد میانسال و کهنسال همگی مجذوب تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن می شوند.

در ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن و البته هر نوع دیگر از تیزرهای تبلیغاتی، فیلم نامه بخش بسیار حساس آن می باشد. با توجه به گروه گسترده مخاطبان تیزر تبلیغاتی انیمیشن، طراحی فیلم نامه باید به شدت مورد توجه قرار گیرد و تمام نکات روانشناسی بازار فروش و تبلیغات مد نظر قرار گرفته و رعایت شوند. از آنجاییکه فیلم نامه تیزر تبلیغاتی مانند شالوده کار می باشد، هرچه قدرت آن بیشتر باشد، بنای بلند مرتبه تری بر روی آن خواهید ساخت، و این به معنای ماندگاری تیزر تبلیغاتی شما در اذهان مخاطبان است.

شخصیت پردازی، صدا گذاری، انتخاب نوع و روش ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن همه و همه احتیاج به تخصص بالا و علم بازاریابی و تبلیغات دارند. یک تیم حرفه ای برای ساخت تیزر تبلیغاتی انیمشن از متخصصان بسیاری از جمله کارشناس جامع شناسی، کارشناس بازاریابی و فروش، عکاس و فیلمبردار حرفه ای با داشتن مدرک مرتبط و سابقه درخشان، متخصص نرم افزارهای خلق انیمیشن و بسیاری افراد دیگر تشکیل می شود تا یک پروژه موفق صورت پذیرد.

گروه طرح گندم با داشتن سابقه درخشان در امر تبلیغات و در اختیار داشتن گروه کامل و حرفه ای جهت انجام تمامی امور تبلیغاتی از جمله ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن به شما این مژده را می دهد که برای ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن حرفه ای ترین و با سابقه ترین گروه را در اختیار شما عزیزان قرار داده و رضایت شما از نتیجه نهایی را تضمین می کند.


ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان

ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان از خدمات ویژه ای است که در حال حاضر گروه طرح گندم به صنعتگران عزیزی که طی این مدت محدود با ما تماس حاصل فرمایند، عرضه می دارد.

گروه طرح گندم با حفظ کیفیت و کمیت کار پیشنهاد ویژه خود را به شما تقدیم می دارد، ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان در انواع مختلف تیزر تبلیغاتی تلویزیونی، تیزر تبلیغاتی فیلمبرداری، تیزر تبلیغاتی متنی و تیزر تبلیغاتی انیمیشن انجام می شود. از آنجاییکه در ساخت تیزر تبلیغاتی فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر هزینه ساخت آن تاثیر می گذارند، در صورتیکه شما تمایل به ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان داشته باشید، گروه طرح گندم به شما در این راستا یاری می رساند، گروه طرح گندم با در نظر گرفتن تمامی موارد مورد تاکید شما و همچنین پیشنهاد راهکارهای حرفه ای، راه های عملی برای ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان به شما پیشنهاد می دهد. ما از صفر تا صد ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان افتخار ارائه خدمات به شما را داریم. از تولید مرحله فیلم نامه تا زمان پخش تیزر تبلیغاتی شما در رسانه های اجتماعی، کارشناسان ما شما را تنها نخواهند گذاشت.

از آنجاییکه یک تیزر تبلیغاتی در سطح جامعه نمایش داده می شود و هدف از پخش آن تحت تاثیر قرار دادن عموم مردم می باشد، احتیاج به فیلم نامه ای فوق حرفه ای برای تحت تاثیر قراردادن اکثریت می باشد. برای تهیه یک فیلم نامه قوی نیاز به همکاری افراد حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله جامعه شناسی، روانشناسی، کارشناسی بازاریابی و فروش و همچنین افراد متخصص در ساخت و تولید فیلم و انیمیشن و ... می باشد .

گروه طرح گندم با در اختیار داشتن افراد متخصص نامبرده کیفیت محصول نهایی و رضایت شما را تضمین می کند.چنانچه شما نیاز به راهنمایی و مشورت داشته باشید، گروه کارشناسان مجموعه طرح گندم در ساعات اداری به صورت رایگان خدمات مشاوره ارائه می دهند.

ساخت فیلم تبلیغاتی

استفاده از تیزر موشن گرافیک

گاهی مواقع شما امکان یا زمانی برای فیلمبرداری ندارید و یا خدمات به گونه ای است که نمی توانید آن را به راحتی به مخاطب منتقل کنید.

حتی هزینه های زیاد هم یکی از این دلایل باشد.در این مواقع می توان موشن گرافیک را یکی از پیشنهاد های خاص جهت ساخت فیلم تبلیغاتی مورد استفاده قرار داد.از مزییت های موشن گرافیک نمی توان به ایده پردازی و خلاقیت نامحدود اشاره کرد.

می توانید از موشن گرافیک در نمایشگاه های خود نیز استفاده نمایید.شما با  قرار دادن یک نمایشگر در غرفه ی خود یا قرار دادن در کنار رول آپ و پاپ آپ نمایشگاهی جلوه ای خاص به غرفه ی خود بدهید.حتی شما می توانید از موشن گرافیک در تبلیغات در شبکه های مجازی نیز استفاده نمایید.

ساخت فیلم صنعتی

از عوامل تاثیر گذار مهم ارتباطی در کسب و کار می توان به ساخت تیزر تبیلغاتی، ساخت تیزر فیلم صنعتی، ساخت  تیزر فیلم  تبلیغاتی اشاره کرد.

ساخت یک تیزر تبلیغاتی خوب می تواند تاثیر بسیار زیادی رو اهداف شما بگذارد.از کلیدی ترین راهبرد های  پیشرفت می توان به تیزر تبیلغاتی اشاره نمود.

مدت زمانی که می توان برای تیزر تبلیغاتی در نظر گرفت بین 20 الی 60 ثانیه می توان در نظر گرفت.تیزر تبلیغاتی باید هدف دار  و تاثیر گذار باشد.

عوامل تاثیر گذار ساخت تیزر بر مخاطب

 • خلاقیت در ساخت تیزر تبلیغاتی و همچنین ایده پردازی برای جذب مخاطب
 • کیفیت ارسال پیام در کوتاه ترین زمان به مخاطب
 • استفاده از تجهیزات بروز و حرفه ای
 • استفاده از افراد حرفه ای و با تجربه در ساخت تیزر تبلیغاتی
 • مونتاژ حرفه ای

می توان به این نتیجه رسید که با توجه به اصول و رعایت و استاندارد فیلم سازی می توانید به راحتی به اهداف خود برسید.مجموعه طرح گندم با چندین سال تجربه کاری و همچنین استفاده از تجهیزات حرفه ای در ساخت تیزر تبلیغاتی ، ساخت فیلم صنعتی و ساخت فیلم تبلیغاتی خدمت رسانی کند.